O centrum szkoleniowym

Centrum Szkoleniowe P.A. NOVA S.A. posiada status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk i Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Autodesk, światowego lidera w projektowaniu oprogramowania wspomagającego prace inżynierskie. Jako nieliczni spełniamy surowe normy jakościowe wyznaczone przez Autodesk.

Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu komputerowego wspomagania projektowania CAD. Od 2008 roku jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach pod numerem ewidencyjnym 2.24/00268/2008.

Szkolimy w całej Polsce:

• inżynierów i projektantów na każdym szczeblu ich rozwoju zawodowego,
• studentów i pracowników naukowych szkół wyższych,
• uczniów oraz nauczycieli szkół technicznych,
• osoby bezrobotne.

  

 

  • Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę autoryzowanych instruktorów autodeskowych, którzy na bieżąco śledzą nowości z branży IT, mają dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, a ich wiedza każdego roku sprawdzana jest poprzez udział w dedykowanych egzaminach Autodesk.

  • Sale szkoleniowe znajdują się w Katowicach, Gliwicach i Przemyślu. Uczestnicy kursów mają do dyspozycji własne stanowisko pracy wyposażone w sprzęt z odpowiednim oprogramowaniem, otrzymują autorskie materiały szkoleniowe i dostęp do testowej wersji oprogramowania. Dysponujemy także mobilnym centrum szkoleniowym, które umożliwia nam przeprowadzenie szkolenia w dowolnej lokalizacji wskazanej przez Klienta.

  • Udział studentów w prelekcjach oraz warsztatach prowadzonych przez nasze Centrum Szkoleniowe daje szansę na zdobycie wysokiego poziomu motywacji i zaangażowania do zgłębiania wiedzy ze świadomością tego, jak najskuteczniej i najefektywniej wykorzystywać dostępne narzędzia.

  • Uczestnicy autoryzowanych szkoleń otrzymują oryginalny międzynarodowy Certyfikat Ukończenia Szkolenia firmy Autodesk honorowany na całym świecie, który jest wiarygodnym poświadczeniem zdobytej wiedzy.

 

INFOLINIA

szkolenia
32 700 99 65
e-mail: szkolenia@panova.pl

oprogramowanie
32 700 80 86

ADRES

CADVISION
Oddział Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice

tel./fax: 32 353 00 08
e-mail: szkolenia@panova.pl

SALE SZKOLENIOWE

KATOWICE

40-833 Katowice, ul. Dulęby 7

GLIWICE

44-100 Gliwice, ul. Grodowa 11
sala „A” i sala „B”

PARTNERZY

Copyright © CADVISION 2019 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Script logo