Autodesk Navisworks Manage

 

Navisworks Manage jest programem służącym do koordynacji współpracy międzybranżowej. Podstawową cechą programu Navisworks jest możliwość łączenie plików 3D pochodzących z różnych programów i następnie analiza tak powstałego zbioru danych (kolizje, wymiary, itd.). Program konwertuje pliki otrzymane z programów zewnętrznych na własny format, nie umożliwiający edycji plików ale za to charakteryzujący się bardzo dużą wydajnością przetwarzania. Skonwertowane pliki umożliwiają pracę na bardzo dużych złożeniach wielokrotnie przewyższających swoją wielkością złożenia możliwe do obróbki w typowych programach służących do projektowania.

Navisworks potrafi otwierać pliki z zarówno z programów firmy Autodesk, formatów neutralnych jak i szeregu programów innych firm jak np.: Bentley, Graphisoft, AVEVA, COADE, Dassault System, Google, Intergraph, PTC, Solidworks, Tekla, Siemens.

 Navisworks umożliwia m.in.

  • analizę kolizji pomiędzy złożeniami zaprojektowanymi w różnych systemach (np. Navisworks umożliwia stworzeni analizy odpowiadającej na pytanie czy projekcie składającym się z hali zaprojektowanej w programie Revit, orurowaniu w programie Plant 3D, zbiorników stworzonych w programie Inventor istnieje kolizja pomiędzy konstrukcją stalową a rurociągiem).
  • recenzowanie projektu tj. sprawdzenie wymiarów, tworzenie przekrojów, nanoszenie uwag i komentarzy.
  • tworzenie symulacji np. analizy budowy projektu w czasie z wykorzystaniem diagramów Gantta, wizualizacje, animacje obiektów, animacje typu przelotu kamery nad obiektem czy animacji z przemieszaniem się wirtualnej osoby widzianej z trzeciej perspektywy.
 

Navisworks Manage na raty

Autodesk Navisworks Manage na raty - Zamów bezpłatną symulację spłaty w ratach »

 

 

 
Bezpłatna wersja testowa Navisworks ManageZAMÓW »
PARTNERZY
Copyright © CADVISION 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Script logo
Skontaktuj się z nami
668 244 518