O centrum szkoleniowym

Centrum Szkoleniowe P.A. NOVA S.A. posiada status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk i Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Autodesk, światowego lidera w projektowaniu oprogramowania wspomagającego prace inżynierskie. Jako nieliczni spełniamy surowe normy jakościowe wyznaczone przez Autodesk.

Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu komputerowego wspomagania projektowania CAD. Od 2008 roku jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach pod numerem ewidencyjnym 2.24/00268/2008.

Szkolimy w całej Polsce:

• inżynierów i projektantów na każdym szczeblu ich rozwoju zawodowego,
• studentów i pracowników naukowych szkół wyższych,
• uczniów oraz nauczycieli szkół technicznych,
• osoby bezrobotne.

  

 

  • Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę autoryzowanych instruktorów autodeskowych, którzy na bieżąco śledzą nowości z branży IT, mają dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, a ich wiedza każdego roku sprawdzana jest poprzez udział w dedykowanych egzaminach Autodesk.

  • Sale szkoleniowe znajdują się w Katowicach, Gliwicach i Przemyślu. Uczestnicy kursów mają do dyspozycji własne stanowisko pracy wyposażone w sprzęt z odpowiednim oprogramowaniem, otrzymują autorskie materiały szkoleniowe i dostęp do testowej wersji oprogramowania. Dysponujemy także mobilnym centrum szkoleniowym, które umożliwia nam przeprowadzenie szkolenia w dowolnej lokalizacji wskazanej przez Klienta.

  • Udział studentów w prelekcjach oraz warsztatach prowadzonych przez nasze Centrum Szkoleniowe daje szansę na zdobycie wysokiego poziomu motywacji i zaangażowania do zgłębiania wiedzy ze świadomością tego, jak najskuteczniej i najefektywniej wykorzystywać dostępne narzędzia.

  • Uczestnicy autoryzowanych szkoleń otrzymują oryginalny międzynarodowy Certyfikat Ukończenia Szkolenia firmy Autodesk honorowany na całym świecie, który jest wiarygodnym poświadczeniem zdobytej wiedzy.

 

ADRES

CADVISION
Nowe Technologie dla Przemysłu

ul. Grodowa 11, 44-100 Gliwice

tel.: 32 4004 102
e-mail: szkolenia@panova.pl

SALE SZKOLENIOWE

KATOWICE

40-833 Katowice, ul. Dulęby 7

GLIWICE

44-100 Gliwice, ul. Grodowa 11
sala „A” i sala „B”

PARTNERZY
Copyright © CADVISION 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Script logo
Skontaktuj się z nami
668 244 518