Większa wydajność dzięki BIM dla infrastruktury

Modelowanie informacji o budynku (BIM) to inteligentny proces 3D oparty na modelach, który pozwala na prowadzenie dokładnych, przystępnych i rzetelnych analiz, umożliwiając tym samym podejmowanie świadomych decyzji w trakcie tworzenia i realizacji projektu. Autodesk® Infrastructure Design Suite zawiera rozbudowane, wiodące w branży rozwiązania do procesów CAD oraz BIM w postaci jednego elastycznego i ekonomicznego pakietu.

 

Autodesk BIM do projektowania infrastruktury pozwala inżynierom z branży wodno-lądowej na:

  • Lepsze zrozumienie zakresów ryzyka związanego z projektem i przekazywanie tych informacji wraz z celami projektowymi i rozwiązaniami opcjonalnymi, zanim projekt zostanie wybudowany.
  • Usprawnienie przepływu zadań projektowych z uwzględnieniem narzędzi wykorzystywanych w danej branży, zapewniających wdrożenie sterowania parametrycznego, obsługę norm inżynierskich i reguł kontroli poprawności.
  • Ocenę wykonalności projektu i założeń projektowych przed rozpoczęciem budowy.

 

Pakiet Autodesk Infrastructure Design Suite Premium zawiera przełomową technologię do modelowania i wizualizacji 3D dostępną w rozwiązaniu Autodesk® InfraWorks, oprogramowanie AutoCAD® Civil 3D® pozwalające na szczegółowe tworzenie inżynieryjnych projektów wodno-lądowych, oprogramowanie Autodesk® Navisworks® Simulate do całościowej weryfikacji projektów oraz rozwiązania AutoCAD® Map 3D, Autodesk® 3ds Max® Design i Autodesk® Revit® Structure.

Aby dowiedzieć się więcej na temat korzyści płynących z korzystania z rozwiązań BIM do projektowania infrastruktury i Autodesk Infrastructure Design Suite, skontaktuj się z nami już dziś.

PARTNERZY
Copyright © CADVISION 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Script logo
Skontaktuj się z nami
668 244 518